Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 04:09

Наша школа-інтернат долучалася до проекту зі збору сміття завдяки перемозі у «Форумі ідей»
Проблема збору сміття і його перероблення є особливо актуальною для міських жителів. Наша школа-інтернат також долучалася до проекту зі збору сміття завдяки перемозі у «Форумі ідей». З Нового року у Спеціалізованій школі-інтернат було встановлено контейнери для сортування сміття. Тепер у нас є контейнери для пластику, скла, паперу та батарейок. Це дало можливість зберегти чистоту нашої школи. Здаючи одну батарейку, ми рятуємо 2 дерев, 2 кроти, їжаки, 400 л. води, дбаємо про чисте повітря. Якщо сортуємо макулатуру в контейнери, то таке сміття краще зберігається для переробки. Сучасні технології дозволяють переробляти макулатуру на туалетний папір, технічний і покрівельний картон.
Сортуючи пластик, ми рятуємо навколишнє середовище від довготривалого засмічення ґрунту, тому що пластик розкладається. Спершу із пластикових пляшок роблять гранули, а потім вже багато іншого: тару для тканини, одягу й іграшок.
Сортуючи скло, ми даємо можливість потрапити цьому сміттю на скло преробку, де з цього матеріалу роблять різномантні скляні вироби. Перевага такого склосміття – це, те що його можна розплавити при нижчій температурі, адже, раніше його вже нагрівали. До того ж скло, яке зберігає всі свої властивості, можна переробляти до нескінченності.
Не будьмо байдужими до сміття, яке знаходиться навколо нас, правильно розподіляймо цей непотріб і в такий спосіб ми врятуємо живі організми на Землі, адже, після нас має бути чисте навколишнє середовище.
Матеріал підготували учні 10 класу.

Переглядів: 423 | Додав: Rawa-internat | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »