Головна | Мій профіль | Вихід | RSS | Реєстрація | ВхідЧетвер, 21.09.2017, 17:00

Меню сайту
Відео
Наше опитування
В якому році Ви закінчили школу-інтернат?
Всього відповідей: 92
Головна » 2016 » Червень » 2 » Перевід до старших класів та нагородження Похвальним листом учнів 1-8, 10 класів 2016р.
10:12
Перевід до старших класів та нагородження Похвальним листом учнів 1-8, 10 класів 2016р.

                   Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів

                                         НАКАЗ

26.05.2016р                         № 7                   м. Рава - Руська

Про перевід до старших класів

 та нагородження Похвальним листом

учнів 1-8, 10 класів

      Відповідно до порядку переведення та випуску учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015р.    № 762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369,  наказу відділу освіти Жовківської РДА  «Про порядок закінчення 2015-2016 навчального року та проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах району» та керуючись рішенням педагогічної ради протокол

   7  від    26  травня  2016 року

НАКАЗУЮ:

1.Перевести учнів у старші класи:

1 – А клас за списком  23  перевести  23

1. Балон Ірину Юріївну

2. Брик Вікторію Василівну

3. Булу  Юрія  Ігоровича

4. Бурбана  Андрія  Петровича

5. Василіва  Максима  Назаровича

6. Горбаня  Ростислава Миколайовича

7. Горячого  Назара  Олександровича

8. Грицак Марію Іванівну

9. Жука  Максима Богдановича

10. Кец Софію Віталіївну

11. Кіндзерського Владислава Тарасовича

12. Костика Дениса Любомировича

13. Лазара Дениса Івановича

14. Носача Давида Івановича

15. Окарінського  Романа  Олександровича

16.Петрика  Василя  Степановича

17. Плесак Андріану  Василівну

18. Плесак Марію Андріївну

19. Рудого  Максима  Павловича

20. Сало Діану  Богданівну

21. Скрипу  Лева  Олександровича

22. Федак Вероніку Василівну

23. Ханжина  Дениса Валерійовича

 

2 - А клас за списком  23  перевести 23

  1. Бакай Софію Петрівну
  2. Баліцького Адріана Михайловича
  3. Батюхно Аліну Володимирівну
  4. Буська Дмитра Андрійовича
  5. Вуйцик Василину Іванівну
  6. Гнідець Вероніку  Іванівну
  7. Грицака Ростислава Романовича
  8. Донцова  Назарія   Назарійовича
  9. Клебан Софію  Андріївну
  10.  Клепача Миколу Володимировича
  11.  Креховець Мар’яну  Романівну
  12.  Матушик Марію Андріївну
  13.  Нижник Аліну  Віталіївну
  14.  Оброцьку Аліну Володимирівну
  15.  Павлик Лілю  Богданівну
  16.  Петречко Марію-Вікторію Вікторівну
  17.  Солодуху Арсена Григоровича
  18.  Середяка Артура Андрійовича
  19.  Сенецького Ростислава  Юрійовича
  20.  Романишина Остапа  Юрійовича
  21.  Хаєртдінову  Марту  Олександрівну
  22.  Шендюх  Зоряну  Ярославівну
  23.  Чорного Дем’яна  Степановича

 

3 - А клас за списком  24   перевести  24

  1. Банаха Дмитра Тарасовича
  2. Балон Тетяну  Василівну
  3. Бодріну Аліну Андріївну
  4. Вергун Марію Василівну
  5. Войтовича Антонія Михайловича
  6. Войтович Анастасію Михайлівну
  7. Войтович Марію Анну Лурдес  Михайлівна
  8. Гавриляка Григорія  Михайловича
  9. Гандз Вікторію Володимирівну
  10.   Гливу Анастасію Юріївну
  11.  Захарка  Назарія  Івановича
  12.  Кіндзерського Максима Тарасовича
  13.  Кожушко Вікторію Назаріївну
  14.  Кохан Вікторію Михайлівну
  15.  Кочана Руслана  Володимировича
  16. Ледвій Артем Андрійович
  17. Дуб  Діану Михайлівну
  18.  Петрик Марію Степанівну
  19.  Таньчин Анастасію  Ярославівну
  20.  Філіпович Анастасію Володимирівну
  21.  Фостика  Віктора  Романовича
  22.  Ханжину Діану  Валеріївну
  23.  Шевякіну Андріану Андріївна
  24.  Юлова Інеса Олександрівна

 

4 - А клас за списком  22  перевести 22

  1. Вовк Сніжану Віталіївну
  2. Войдила Олексія Руслановича
  3. Гандза  Вадима Володимировича
  4. Гирун  Вікторію  Ігорівну
  5. Глушик Діану  Юріївну
  6. Горячу Вікторію Олександрівну
  7. Дуркалевич  Марію Олександрівну
  8. Дригеля Остапа Юрійовича
  9. Забавську Вероніку Іванівну
  10.  Катеринич Юлію Володимирівну
  11.  Кіщак РоксолануРоманівну
  12.  Кіщак Соломію Романівну
  13.  Кошіля  Назарія  Олеговича
  14.  Кец Віталіну  Віталіївну
  15.  Мастикаша Віталія Вікторовича
  16.  Новіцьку Анастасія Андріївну
  17.  Перепьолкіну Лоренцу  Олександрівну
  18.  Покровського  Михайла  Робертовича
  19.  Руденко Аліну Сергіївну
  20.   Свистуна  Максима  Ігоровича
  21.  Сенька Святослава  Андрійовича
  22.  Шендюх Роксолану Ярославівну
  1. -Б  клас за списком   12   перевести 12
  1. Вуйцика Павла Івановича
  2. Григорова Миколу Миколайовича
  3. Жолобовича Іллю Миколайовича
  4. Кожушко Василину  Данилівну
  5. Кріп  Дениса Андрійовича
  6. Кузнєцова Тимура Мирославовича
  7. Кушту Вадима Михайловича
  8. Лабу Максима Романовича
  9. Перепьолкіну  Софію Олександрівну
  10.  Плюту Назарія Юрійовича
  11.  Прокоповича Ростислава Андрійовича
  12.  Теглівця  Віталія  Івановича

 

 2-Б  клас за списком   14    перевести 14

  1. Горячу  Ірину  Ігорівну
  2. Загрубського Олександра  Миколайовича
  3. Віхотя  Юрія  Віталійовича
  4. Кіщака Тараса  Івановича
  5. Когут Софію  Русланівну
  6. Летій Вікторію Ігорівну
  7. Летій Вероніку Ігорівну
  8. Юрчика Михайла Олеговича
  9. Чунис Андріану Андріївну
  10.  Бортник Ілону  Іванівну

11. Головенка Руслана Миколайовича

12. Небоженкова Валентина Андрійовича

13. Старчак Вікторію Богданівну

14. Предуна Назарія  Володимировича

                 3– Б  клас за списком  13   перевести 13

                 1.  Бринь Максима Андрійовича

                 2.  Візничак Діану  Віталіївну

                 3.  Змислу Соломію Андріївну

                 4.  Коровчук Олену Максимівну

                 5.  Мельник Діану Романівну

                 6. Порохняк Вікторію Іванівну

                 7. Ярмолу Ірину Василівну

                 8. Блащака Максима Юрійовича

                 9.  Теглівця  Назарія  Володимировича

                 10. Галань Аліну  Володимирівну

                 11. Григорову  Софію  Миколаївну

                 12. Рикмас Роксолану Ігорівну

                 13.Горячого Віталія  Ігоровича

          4– Б  клас за списком  12  перевести 12

         1.  Грень Віталія Любомировича

         2.  Григорова Тимофія  Миколайовича

         3. Головатюка  Віталія  Олександровича

         4. Кіщака  Івана  Миколайовича

         5. Кричка  Віталія  Миколайовича

         6. Луцика Володимира Васильовича

         7. Романинець Лілію Василівну

         8. Чорного Остапа Степановича

         9. Шумило Анну Іванівну

        10. Ярмолу Максима Васильовича

        11. Залуцьку Мар'яну Василівну

        12. Грицак Катерина Іванівна

5 – А  клас за списком   15  перевести  15

  1. Вовка Максима Миколайовича
  2. Горбаня  Віталія  Миколайовича
  3. Дмитрушко Вікторію Юріївну
  4. Дубаса Богдана Михайловича
  5. Думич Софію Ваталіївну
  6. Змислого Максима Андрійовича
  7. Іванова  Артура  Андрійовича
  8. Івахів Вікторію Ігорівну
  9. Кушту Богдана Михайловича
  10.  Матушика Максима Андрійовича
  11.  Мидель Лілію Сергіївну
  12.  Санігурську Юлію Богуславівну
  13.  Синицю Вероніку Олегівну
  14.  Тюпу Максима Юрійовича
  15.  Харко Ірину Тарасівну

 5 – Б клас за списком    16 перевести 16

  1. Головка Романа Володимировича
  2. Бартмана Владислава Юрійовича
  3. Головенька Віталія  Андрійовича
  4. Залуського Володимира Андрійовича
  5. Карпляка Василя Володимировича
  6. Коровчук Ольгу Максимівну
  7. Лящук Анну-Марію Дмитрівну
  8. Ледвія Ярослава Андрійовича
  9. Малець Дениса Ігоровича
  10. Ревуцьку Анастасію Петрівну
  11. Руденко Вікторію Сергіївну

   12.Рудик Соломію Михайлівну

   13.  Сабан Соломію Русланівну

   14. Сич Уляну  Віталіївну

   15. Теглівця Олега Івановича

    16. Шупер Ярину Михайлівну

 

6 - А клас за списком     14  перевести 14

  1. Бурду  Роксолану Дмитрівну
  2. Горячого  Руслана  Ігоровича
  3. Данченко Діану Вікторівну
  4. Дячука Дмитра Володимировича
  5. Забавського Андрія  Івановича
  6. Клебана Назара Володимировича
  7. Кушту Василя-Ореста Михайловича
  8. Микитюка Юрія Івановича
  9. Надяка Павла Юрійовича

  10.Потопляк Софію Ростиславівну

  11. Приходька  Іллю  Ігоровича

  12. Сабан Вікторію Русланівну

  13. Станкевича Максима Івановича

  14. Шарко Марту  Степанівну

 

6- Б клас за списком      15  перевести 15

  1.  Бодяко Антона  Олександровича
  2. Войдило Маряна-Марка Руслановича
  3. Гецко Дарину  Ігорівну
  4. Залуського Ореста  Андрійовича
  5. Казимировича  Давида  Ярославовича
  6. Казимирович Аліну  Ігорівну
  7. Каліку Андрія Олександровича
  8. Кіщак Ірину Петрівну
  9. Кожушка Володимира Даниловича
  10. Лобай Вікторію –Соломію  Романівну

   11. Новіцького Юрія  Андрійовича

   12. Різничка  Володимира  Володимировича

   13. Холод Олену  Іванівну

   14. Хромчака  Любомира  Михайловича

   15. Ціх Наталію Іванівну

 

7 - А клас за списком     17  перевести 17

  1. Блецко Анастасію Василівну
  2. Войдило - Юстину Домініку Русланівну
  3. Жука  Романа Богдановича
  4. Когут Вікторію Русланівну
  5. Кордобу Романа Романовича
  6. Костяка Назара Васильовича
  7. Кохана Валентина Івановича
  8. Лучишин Олену Андріївну
  9. Нижник Іванну Андріївну
  10. Паламар Вікторію Сергіївну
  11. Петльовану Іванну Іванівну
  12. Романинець Соломію Василівну
  13. Сала Олега Миколайовича
  14. Теглівець Вікторію Володимирівну
  15. Фанту Дмитра Сергійовича
  16. Федак Діану Євгенівну
  17. Чорного Юрія Юрійовича

7 - Б клас за списком     14  перевести  14

  1. Агреса Владислава Володимировича
  2. Гришу  Тетяну  Богданівну
  3. Гавриляка Олександра Михайловича
  4. Горячого Павла Ярославовича
  5. Домашовець Ангеліну  Олександрівну
  6. Залуцьку  Марію Василівну
  7. Забавського  Михайла  Івановича
  8. Іванусу Ольгу Ярославівну
  9. Кіщак Вікторію Іванівну
  10. Ляховича  Романа Михайловича
  11. Потопляк Каріну Ростиславівну
  12. Солтис Христину Андріївну
  13. Теглівця  Андрія  Романовича
  14. Ходаня  Миколу  Ярославовича

8 - А клас за списком     19  перевести 19

  1. Бриня  Маряна - Романа Олеговича
  2. Бурин Богдану  Володимирівну  
  3. Грицак Юлію Володимирівну         
  4. Жемелу Анну Сергіївну
  5. Іванова Олеаг Андрійовича
  6. Іватя Олега Васильовича
  7. Івахіва Назарія Ігоровича
  8. Казимирович Маргариту Ярославівну
  9. Кожушко Наталію Данилівну
  10. Комарця Максима Леонідовича
  11. Луку Руслана Івановича
  12. Матушик Руслану Андріївну
  13. Миделя Романа Сергійовича
  14. Нижника Романа Андрійовича
  15. Орищина Назара Ігоровича
  16. Пашковського Миколу  Вальдемаровича
  17. Прибулу  Вікторію  Русланівну
  18. Романишина Тараса Олеговича
  19. Федика  Юрія  Романовича

8 - Б клас за списком     18  перевести 18

  1. Бодріна Назарія Андрійовича          
  2. Бурду Івана Ярославовича
  3. Гнідця Ігора Івановича
  4. Гринюку Максима Івановича
  5. Грицака  Святослава Васильовича
  6. Дячук Вероніку Володимирівну
  7. Кіщак Ольгу Петрівну
  8. Кочана Романа Володимировича
  9. Кошіль Юлію Юріївну
  10. Мацелко Марію Ігорівну
  11. Окарінського Олександра  Олександровича
  12. Петльованого Богдана  Петровича      
  13. Славопас Вікторію Володимирівну
  14. Таньчин Василину Ярославівну
  15. Турій  Остапа  Вікторовича
  16. Хаєртдінова  Олександра  Володимировича
  17. Цькуя  Володимира  Михайловича
  18. Нижника Остапа Віталійовича

10 - ий клас за списком  15  перевести 15

  1. Блецко Вікторію Василівну
  2. Більця Володимира Петровича
  3. Білоцького  Назара  Стефановича
  4. Вітишин Уляну Юріївну
  5. Горбового  Володимира  Володимировича
  6. Євгеньєву  Анастасію Анатоліївну
  7. Задолинну  Ірину  Миколаївну
  8. Іванюру Вікторію Володимирівну
  9. Левандовського Михайла Петровича
  10. Новіцьку  Ганну Андріївну
  11. Левченко Жанну  Валеріївну
  12. Слободенюк Анну Сергіївну
  13. Сироїжко Оксану  Михайлівну
  14. Сулима Романа Андрійовича

   15. Ткачишина Тараса Андрійовича

2. За високі успіхи у навчанні нагородити похвальним листом МОН України

наступних учнів:

3а клас

Балон Тетяну Василівну

Дуб Діану Юріївну

Войтович Марію –Анну Михайлівну

Гливу Анастасію Юріївну

 

4а клас

Вовк Сніжану Віталіївну

Гирун Вікторію Ігорівну

Горячу Вікторію Олександрівну

Мастикаша Віталія Вікторовича

Сенька Святослава Андрійовича

 

4 б клас

Грицак Катерину Іванівну

 

5 а  клас

Думич Софію Віталіївну

Горбаня Віталія Миколайовича

Івахів Вікторію Ігорівну

Мидель Лілію Сергіївну

Тюпу Максима Юрійовича

5 – Б клас

Сич Уляну Віталіївну

 

клас

Горячого Руслана Ігоровича

 

7б клас

Домашовець Ангеліну Олександрівну

Залуцьку Марію Василівну

Кіщак Вікторію Іванівну

Солтис Христину Андріївну

клас

Миделя Романа Сергійовича

Івахіва Назара Ігоровича

Казимирович  Маргариту

 

10 клас

Левандовського Михайла Петровича

Горбового Володимира Володимировича

Ткачишина Тараса Андрійовича

 

 

      Директор школи-інтернату           Солтис А. Я.

Переглядів: 97 | Додав: admin21863 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz