Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 13:52

Про наполегливість та працьовитість - Аня Фанта.

Сьогодні напишу про наполегливість та працьовитість, які стають запорукою успіху. А практикує ці якості наша вихованка 11-класниця - Аня Фанта. Пригадую, протягом навчального року Аня готувала презентації з історії України, здавалося, звичайна презентація, тільки вразив час, коли вона була скинута на мою елктронну пошту... близько другої години ночі. Я запитав Аню чи часто вона так довго засиджується за навчанням, на що вона усміхаючись відповіла: "Часто". Тому сьогодні, я перелічу її досягнення у минулому навчальному році, щоб інші діти могли обрати: або перебувати у зоні власного комфорту і скиглити, що не можеш добре вчитися й звинувачувати інших, або працюй і досягнеш успіху... Отож Аня Фанта:
-районна олімпіада з екології – 3 місце
-районна олімпіада з трудового навчання -1 місце.
-у складі команди турніру юних фізиків :
• Районний турнір- 1 місце
• Обласний турнір-2 місце.
-віце –прем’єр районного учнівського парламенту.
-президент шкільного учнівського парламенту.
-співпраця з різними організаціями ,що дало змогу розширити свій освітній кругозір та досягти успіху.
-районний етап виставки-конкурсу «Природа і фантазія»:
Номінація «Художнє плетіння» 1 місце.
-обласний етап виставки-конкурсу «Природа і фантазія»:
Номінація «Художнє плетіння» 1 місце.
-районний конкурс ужиткового мистецтва у рамках Всеукраїнського фестивалю «Таланти твої Україно» 1 місце
-обласний конкурс ужиткового мистецтва у рамках Всеукраїнського фестивалю «Таланти твої Україно» 1 місце
-нагороджена Похвальним листом за високі досягнення у навчанні.
- техніка пішохідного туризму:
• 1 місце в особистому заліку серед дівчат старшої вікової групи на дистанції «Смуга перешкод» 3 класу
• 2 місце в командному заліку серед змішаних зв’язок старшої вікової групи на дистанції «Смуга перешкод»
• _ місце в загальнокомандному заліку 3 класу відкритого Кубка Львівської області з пішохідного туризму у закритих приміщеннях.
• 2 місце у змаганнях першості Жовківського району із спортивного орієнтування.
• У складі команди 3 місце на дистанції крос-похід в заліку старшої вікової групи(група А) 56-их(7-их відкритих) змагань учнівської молоді Львівщини з пішохідного туризму.
• 3 місце серед змішаних зв’язок в заліку старшої вікової групи(група А) 56-их(7-их відкритих) змагань учнівської молоді Львівщини з пішохідного туризму.
• У складі команди 1 місце на дистанції Командні: «Смуга перешкод». в заліку старшої вікової групи(група А) 56-их(7-их відкритих) змагань учнівської молоді Львівщини з пішохідного туризму.
• 1 місце у загальнокомандному заліку старшої вікової групи(група А) 56-их(7-их відкритих) змагань учнівської молоді Львівщини з пішохідного туризму.
• 3 місце у відкритому особистому кубку Львівської області зі спортивного орієнтування серед Ж-16 на дистанції спринт.
Дякую своїм наставникам, за те ,що змогли навчити мене цих всіх навичок ,підтримували мене та вірили у мої можливості.
Ще хочу додати, заради обласних та всеукраїнських змагань із спортивного орієнтування, Аня відмовилася від екскурсії до Києва.
Аня ми горді за тебе

Переглядів: 482 | Додав: Rawa-internat | Рейтинг: 0.0/0