Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 06:50

Шановна громадо!

Я, Андрій Солтис, директор школи-інтернату переконаний, що сучасна дитина повинна навчатися в безпечних та комфортних умовах. Звичайно, забезпечити ці умови повинна дирекція школи та влада. На жаль, сучасне фінансове становище шкіл не дозволяє цього зробити, але є можливості покращити матеріально-технічну базу через участь у проектах, серед яких хочу виділити конкурс мікропроектів, у якому наша школа брала тричі участь і перемогла. Приємно повідомити, що мизамінили вікна в корпусі № 1 ( 2015р.), зробили фасад корпусу №1 ( 2016р.) та здійснили заміну вікон та частково дверей у навчальному корпусі (2017р.). Сучасні умови конкурсу вимагають більшого внеску громади у проект, ніж у попередні роки, тому батьківський і педагогічний колектив школи-інтернату не в силі зібрати такі кошти. Через те нам так необхідна допомога небайдужих людей та організацій щодо навчання дітей у школі-інтернаті.
У цьому році наша школа планує подати на конкурс мікропроектів ремонт санвузлів та заміну тепломережі в корпусі №5, де навчаються діти з особливими освітніми потребами. Загальна вартість цього проекту близько 300 000 тис.грн. Для його успішного втілення необхідно зібрати щонайменше 35 тис. грн.
Усі, хто бажає долучитися до покращення умов навчання дітей з освітніми потребами, просимо перераховувати кошти на благодійний рахунок спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів м.Рава-Руська. Р\р 31550301123453 в ГУДКСУ Львівської області МФО 825014, ЗКПО 22357335 з позначкою "Благодійна допомога на ремонт школи"
Заздалегідь вдячні Вам.
Нехай добро, подароване дітям, повернеться у ваші сім'ї здоров'ям, достатком та родинним щастям. Шановна громадо!

Заздалегідь вдячні Вам.

Переглядів: 455 | Додав: Rawa-internat | Рейтинг: 0.0/0