Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 17:04

Щедрий Миколай у школі-інтернаті

Сьогодні, в день святого Миколая, вже традиційно, до школи-інтернату завітали представники митного поста Рава-Руська: в.о. начальника – Коцур Володимир Богданович, державний інспектор відділу №1 – Кулакова Катерина Романівна та державний інспектор – Кравчук Наталя Володимирівна. Вони привітали діточок із довгоочікуваним святом та побажали їм всіляких гараздів, а найперше, добре вчитися, бути активними та відповідальними.
- Ви зможете досягти в житті всього, якщо будете наполегливі та працьовиті, бо все в житті можна здобути своєю працею. Зможете стати і лікарями, і митниками, і вчителями, якщо зараз будете добре вчитися. А ми й надалі надаватимемо вам посильну допомогу. – сказав Володимир Богданович. А Катерина Романівна та Наталія Володимирівна роздали дітям солодкі подарунки. Діти подякували меценатам за щедрі дарунки і разом заспівали пісню до святого Миколая «Ой хто, хто Миколая любить».
Вже багато років поспіль митниця турбується про вихованців школи-інтернату та дарує їм солодку казку. Від імені учнівського та педагогічного колективу хочу подякувати керівництву та працівникам митниці за їх чуйність та доброту і привітати з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами.
Бажаємо Вам миру, який заповідали ангели людям,
Любові, з якою бігли пастушки до вертепу,
Віри, з якою йшли мудреці до Віфлеєму.
Хай легко працюється, добре живеться,
Все вміється, множиться і додається.
Здоров’я міцного, щастя без краю,
Усього найкращого щиро бажаємо…

Переглядів: 619 | Додав: Rawa-internat | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »