Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 03:31

Слова подяки керівництву району та відділу освіти, які підтримують нашу школу, міському голові м Рава-Руська п. Микола Зінько і депу

Хочу висловити слова подяки людям, які вболівають за освіту. Найперше, керівництву району та відділу освіти, які підтримують нашу школу, а також міському голові м Рава-Руська п. Микола Зінько і депутатам міської ради й Річківському сільському голові п. Роману Зіньку і депутатам сільської ради.
Ще декілька років тому корпус 3 був в аварійному стані, як видно на світлинах. Але вдалося виготовити проектно-кошторисну документацію і подано на конкурс ДФРР. Але для фінансування проекту не вистачило 1 бала (42,3 бала при 43 прохідних). Проект було допрацьовано, проведено тердер через систему ПРОЗОРО і у 2017 році ще раз подано на конкурс ДФРР. Попри схвальні відгуки та припис Уповноваженого з прав людини ВР України проект... "пролетів". Незнаю, чи це зірки так стали, чи... інші обставини вплинули, але після аналізу проектів-переможців та спілкування з людьми всі іллюзії розвіялися. А споруда потребувала ремонту. Нам повернули кошти освітньої субвенції, зекономлені за позаминулий рік, Рава-Руська міська рада виділила 200 тисяч грн, і річківська сільська рада виділила 200 тисяч гривень. Також районна рада перенаправила на ремонт кошти районного бюджету зекономлені внаслідок реорганізації нашої школи-інтернату. При вартості проекту 8 млн 45 тисяч грн, використано понад 1,5 млн грн. У корпусі 3 замінено міжповерхові перекриття і утеплено, систему опалення замінено частково, також частково замінено вікна і двері проведено відновлювальні роботи. Педагоги та учнівський актив планують втілити в життя ідеї нового освітнього простору.
Цей проект ще раз доводить, що об'єднавшись, спільними зусиллями можна змінити все

Переглядів: 402 | Додав: Rawa-internat | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »