Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 16:15

Свято гаївок у Шевченківському гаю

20 квітня, у Світлий четвер Великоднього тижня, учні 6-х класів Спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст.. м. Рава-Руська під керівництвом вихователів Предзимірською В.Р., Грицишин О.М. та Максимів Н.С. побували на святі гаївок у Шевченківському гаю, яке організував «Центр Опіки Сиріт».
Розпочалося дійство Літургією для школярів в церкві св.. Миколая, де діти приймали Святе Причастя.
Після Літургії біля церкви водили гаївки, бавилися у цікаві ігри разом з волонтерами-студентами. Дуже смакував дітям обід у «Козацькій слободі», де подавали борщ, куліш, яблука та паску.
Після обіду вихованці нашої школи взяли участь у конкурсній програмі – виступали на сцені «Паска красна день вітає». Учасники свята – Харко І., Мидель Л., Тюпа М., Думис С., Дмитришин В., Оброцький Ю., Івахів В., Руденко В., Сабан С., Коровчук О., Головенько В., Карпляк В. – 6-б кл., відтворили для присутніх стародавній звичай закопування горщика з кашею, водили гаївки «Де гаївка лунала», співали пісню "Писанка", дарували хлопцям власноруч виготовлені писанки, а хлопці дівчаткам - букетики з верболозу.
Виступ наших дітей справив враження на журі: ми отримали ІІІ місце серед 12 шкіл області і за це нагороджені екскурсією в м. Коломию, яка відбудеться наприкінці травня.
Танцювальний флешмоб та дискотека завершили святкову програму у Шевченківському гаю.
Додому діти поверталися втомленими, але веселими та щасливими, з валізою приємних вражень від побаченого і почутого.

Переглядів: 527 | Додав: Rawa-internat | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »