Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 14:40

У Рава-Руському ліцеї організували Тиждень толерантності

До Міжнародного дня толерантності, який світова спільнота відзначала 16 листопада, у Рава-Руському ліцеї організували Тиждень толерантності.Основною метою тижня було формування в учнів навичок ефективного спілкування, розвиток симпатії, розуміння проблем оточуючих людей. Протягом усього тижня школярі дізналися, хто така толерантна людина, вчилися й самі бути толерантними.
Упродовж 11–15 листопада ліцеїсти брали участь у різноманітних виховних, розважальних і просвітницьких заходах. На початку тижня учні початкових класів спільно з вихователями провели конкурс малюнків «Квітка толерантності», була організована виставка. Соціальний педагог Лещишин Г.І. провела опитування серед старшокласників «Чи вважаєш ти себе толерантним». В кожному класі пройшли хвилини позитиву «Комплімент кожному».
Учні 6-А класу під керівництвом вихователя Пелех О.С. провели годину спілкування «Толерантність врятує світ», на яку запросили дітей 5-8 класів. Шестикласники презентували ліцеїстам вправи з толерантності, вчились говорити ввічливі слова, підбирали синоніми до слова «толерантність», складали «квітку толерантності», дізнавались значення слова на різних мовах світу. На завершення виховного заходу відбулась презентація проектів, які підготували учні 5-8 класів.
У п’ятницю початківці переглядали мультфільми про доброту та повагу, обговорювали побачене, розповідали про своє ставлення до себе та друзів, визначали якою повинна бути толерантна людина, виготовили лепбук «Наші долоньки ввічливості». Протягом тижня соціально-психологічна служба ліцею проводила для дітей тренінги, інтерактивні ігри, діяла шкільна пошта «Скринька побажань.»
Загалом проведені заходи формували в учнів загальнолюдські моральні цінності, поширювали серед шкільної спільноти принципи терпимості, сприяли налагодженню толерантних взаємин між учасниками освітнього процесу.

Переглядів: 246 | Додав: Rawa-internat | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2020  »