Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 03:34

Вітаємо переможців та призерів олімпіад та конкурсів у лютому-березні!

Впродовж останніх тижнів учні та вихованці школи-інтернату взяли участь у різноманітних конкурсах, фестивалях, олімпіадах та змаганнях. Приємно, що серед них є такі, які показали високі результати та завоювали призові місця.

Так, у районному етапі фестивалю "Таланти твої, Україно" учениця 5-Б класу Ангеліна Домашовець стала переможцем у номінації "Малярство на склі" (кер. Грицишин О.М.).

Також у номінації "Графіка" кращою стала другокласниця Вікторія Гирун (кер. Ярмола М.І.).

У номінації "Батік" не було рівних третьокласниці Соломії Рудик та семикласниці Анастасії Турій (кер. Турій І.Й.).

Ці учні захищатимуть не лише честь школи-інтернату, а й Жовківського району на обласному етапі фестивалю "Таланти твої, Україно", який відбудеться 20 березня у Львові.

Учні 2-а класу зайняли І місце у конкурсі казок за постановку української народної казки "Коза-Дереза" на сучасний лад зайняла.

Учень 4-А класу Антон Бодяко (на фото) став переможцем районного етапу конкурсу читців творів Тараса Шевченка "Іду до тебе я, Тарасе" (кер. Бадан Г.В.).

Восьмикласник Михайло Левандовський став другим у обласному етапі всеукраїнської олімпіади з української мови (кер. Шпак К.І.).

Тож вітаємо наших учнів та вихованців з досягненнями та бажаємо їм подальших успіхів на славу школи, міста та України!

Педагогічний, учнівський колективи школи-інтернату

Переглядів: 704 | Додав: yalu | Рейтинг: 0.0/0