Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 00:09

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України 04 грудня 2018 року

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України 04 грудня 2018 року у СШІ І-ІІІ ст. м. Рава-Руська під керівництвом вихователя К.В. Сернич та класного керівника Оксана Малець у 6 – А класі було проведено урок мужності «Україна понад усе». На виховний захід завітали учасники АТО – ООС Володимир Задолинний, Микола Зінько, Олег Долінський. Шестикласники декламували вірші про незламний дух українського воїна, його доблесть та відвагу, розповідали про події, які відбуваються на сході. Перед очима глядачів пронеслась уся історія неоголошеної війни – від Майдану до Донбасу. З почуттям подяки діти виконували пісні для захисників своєї Батьківщини.
Катерина Василівна у своєму виступі звернулась до учнів, а особливо до хлопців — майбутніх воїнів із закликом любити та шанувати свою Батьківщину, бути її вірними патріотами. Молоде покоління повинно знати історію нашої держави, а також завжди шанувати пам’ять про тих, хто віддав своє життя за свободу й незалежність України. Перед дітьми виступили учасники АТО, які розповіли про важкі реалії війни, про долю українських воїнів.
Класний керівник Оксана Малець згадала загиблих героїв АТО з м. Рава-Руська. Розповідь супроводжувалась демонстрацією слайдів. Хвилиною мовчання, присутні вшанували пам’ять усіх убієнних за волю і територіальну цілісність нашої держави. Яскравою крапкою у насиченій програмі уроку мужності став виступ поетеси нашої школи Софії Василівни Барицької, яка прочитала свої вірші про воїнів АТО та їх матерів. Певно, у багатьох присутніх набігали сльози на очі, від почутих віршованих рядків.

Переглядів: 318 | Додав: Rawa-internat | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »