Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 04:08

День Соборності України у ліцеї

Цьогоріч державне свято День Соборності України Вихованці дошкільної групи «Вулик» та учні початкової школи Рава-Руського ліцею відзначили урочисто та патріотично. Для дітей були проведені тематичні заняття національно-патріотичного спрямування: « Моя єдина квітуча Україна» (дошкільна група, вихователь Предзимірська В.Р.), «Єднання заради Незалежності» (1-В кл., вихователь Кочкодан О.М.), «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг» (2-Б кл., вихователь Мельник М.М.) Під час свята діти разом з наставниками згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. Дошкільнята своє свято розпочали з урочистого виконання гімну та внесення прапора нашої держави. Щоб підкреслити значення свята, малята одягнулися у вишивані сорочки. Вони декламували вірші про Батьківщину, про рідне місто, садочок, школу; вивчали прислів’я та приказки, розгадували загадки про державні та народні символи України. Школярі розгадували ребуси та кросворди. Вихованці 2-Б класу з кольорового паперу виготовили «ланцюг єдності» та склали із пазлів карту України, яку прикрасили стікерами-сердечками, з побажаннями для своєї держави.
Першокласники разом із запрошеними гостями створили нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу. Діти на дошці виклали з магнітів карту України, називаючи при цьому найбільші міста.

Переглядів: 243 | Додав: Rawa-internat | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »