Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 00:45

Свято з основ здоров’я «Веселі вечорниці-здоровиці у кума Панька та пана Кумка».

16 березня, вчителями Ковальовською М.О. і Сало М.М. з учнями 2-3 класів з особливими освітніми потребами було проведене розважальне свято з основ здоров’я «Веселі вечорниці-здоровиці у кума Панька та пана Кумка».
Цей захід ще раз підтвердив, наскільки необхідний здоровий спосіб життя для повноцінного розвитку дитини. Здоров’я – це найцінніший скарб людини. Доброта, любов, хороше ставлення до людей, усмішка і весела вдача – це й справді половина здоров’я. У жартівливому стилі було пригадано правила дотримання режимних моментів з кумом Паньком ( Василів М.) і паном Кумком ( Григоров М.) і Одаркою ( Перепьолкіною С.).
Таке свято не можливе без руханки і ними були хореографічні постановки під керівництвом вчителя ритміки Грень Я.Р. « По дорозі жук» ( Тріщ А., Небоженкова К.), «Гопак» - хлопці і дівчата і «Козацький»- хлопці.
У музичній інсценізації пісні «Ходить гарбуз по городу» (Фостик І., Кожушко В.) було відображено моменти здорового харчування.
Ізюминкою святкового дійства стала інсценізація пісні « Грицю, Грицю до роботи» у виконанні Шути В. і гурту дівчат.
За дійством, що відбувалося в актовій залі з імітованого зоряного неба уважно спостерігали янгол ( Горяча С.) і чортик ( Носач А.). У своїй суперечці вони вчили дітей робити правильний вибір у здоровому способі життя.

Переглядів: 457 | Додав: Rawa-internat | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »